Moto Kurye Telefon
Arabalı Kurye

 

Arabalı Kurye: Ortalama olarak 1 saat içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese 180 ile 240 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilir.

Arabalı Kurye paketiniz büyüklüğü bizim için farketmez.Bizler sadece o paketin zamanında ve güvenilir şekilde yerine teslim etmekle görevliyiz.

Arabalı Kurye hizmetimiz motorlu kuryelerimizin taşıyamayacağı büyüklükte kuryeleriniz için ideal bir seçenektir.

İstanbul arabalı kurye hizmetimiz trafik durumuna, adres uzaklığına ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Genellikle 1 ile 3 saat arasında değişen teslimat süreleri bulunmaktadır. Gönderiniz teslim edildikten sonra teslimat bilgileri mail yolu ile tarafınıza bildirilecektir.

Büyük olan paketlerinizi alarak verdiğiniz adrese güvenilir ve zamanında teslim ederiz.Bu işin en iyisi olan moto kuryelerimiz sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışır.Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir faktördür.

Birden fazla seçeneklerimiz olan moto kuryede sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.Size en uygun olan seçeneği seçtiğiniz zaman moto kuryemiz sizlere daha hızlı yardımcı olur ve gönderinizi hemen söylediğiniz adrese doğru yola çıkar.

Arabalı Kurye hizmetimizden faydalanarak fazla sayıda ya da büyük olan gönderilerinizi kolay bir şekilde belirttiğiniz adrese gönderebilirsiniz. Ekiplerimiz bizimle iletişim kurmanız halinde mümkün olan en kısa süre içerisinde adresinize kadar gelecek ve gönderilerinizi teslim alacaktır.


whatsapp
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır.
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır. FNP