Moto Kurye Telefon
Express Kurye

Express Kurye: Ortalama olarak 30 dakika içerisinde gönderiniz sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese 90 dakika içinde güvenli bir şekilde teslim edilir.

Express Kurye çalışanları sizleri memnun etmek için hız konusunda en üst seviyededir.Günün her saatinde sizlere yardımcı olur.

 

Acil ve hızlı şekilde teslim edilmesi gereken gönderileriniz için "Express Kurye" sizin için en doğru tercih.

Express Kurye ile gönderilerinizin teslim edilmesi, mevsim şartlarına ve teslimat adresinin uzaklığına göre farklılık gösterebilmektedir. Kurye teslim edildikten sonra teslimat bilgileri mail yolu ile tarafınıza bildirilecektir.

Express Kurye ücreti Normal Kurye ücretine göre daha farklı bir şekilde hesaplanmaktadır.

Moto Kurye çalışanlarımız acil olan gönderiniz alır ve işine odaklı bir şekide doğru adrese teslim eder.Belirlenen süre içersinde paketi ulaştırmaya çalışan moto kuryelerimiz bu konuda oldukça dikkatli ve hassastır.Sadece bize verilen işi düşünürüz.

Moto kurye sizden aldığı göderiyi alır ve size söylenen sürede alıcıya teslim eder.Size en uygun olan seçeneği seçtiğiniz zaman moto kuryemiz sizlere daha hızlı yardımcı olur ve gönderinizi hemen söylediğiniz adrese doğru yola çıkar.

Express Kurye olarak sunduğumuz kurye hizmetimizde gönderileriniz gün içerisinde ekiplerimiz tarafından tek seferde toplanmakta ve daha sonra gönderilerin teslimatı yapılmaktadır.


whatsapp
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır.
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır. FNP