Moto Kurye Telefon
KURYE ÜCRETİ HESAPLAMA
ALINACAK YER
TESLİM EDİLECEK YER

Ücretlendirme Açıklaması:

Hesaplanan fiyatlar A4 zarf boyutuna kadar olan gönderileri içindir. Daha büyük gönderilerin fiyatlarını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. 

*18.00' dan sonra (veya hangi saatse sizin için) saatleri arasındaki kurye siparişlerini "Express Kurye" alır. 

*Mesai saatleri içerisinde bilgi verilerek 19.00' dan sonra kurye gönderisi yapılabilir. Bu gönderiler "gece tarifesi" kapsamında ücretlendirilir.

Yukarıda belirtilen gönderi süreleri açık hava şartlarında geçrli olup, hava şartları, trafik durumu ve şartlarına göre değişkenlik gösterebilir.

İLAVE ÜCRETLER

Peşin Müşteri Abone Müşteri
KDV - Hariç KDV - Hariç
Bekleme Ücreti - (5dk hariç) 6,00TL Bekleme Ücreti -  (5dk hariç) 6,00TL
Köprü Ücreti - 3TL Köprü Ücreti - 2TL

MS-Moto Kurye Taşıma Sorumluluğu

Motosikletlerle gerçekleştirilmekte olan taşıma işlerinde oluşabilecek risklere karşı MS-Moto kurye tarafından aşağıda yazıldığı şekilde güvence altına alınmaktadır.

 

1.Normal Kurye gönderilerinde hasar görme, çalınma, kaybolma durumlarında gönderi ücretinin katına kadar tutarı "taşıma sorumluluğu kapsamında" karşılanır.

 

2.Express Kurye gönderilerinde hasar görme,kaybolma, çalınma durumlarında taşınan ürünün değerinin 100 TL' ye kadar değeri "taşıma sorumluluğu kapsamında" karşılanır.

 

3.  1000 TL - 10.000 TL arası yüksek fiyatlı gönderiler  "taşıma sorumluluğu kapsamında"  VIP Kurye veya  Araçlı Kurye  olarak taşınır ve hasar görme, kaybolma durumlarına karşı ürünün değerinin binde10' u sigorta ücreti olarak tahsil edilir. Bu durumda ürünün bedelinin tamamı "taşıma sorumluluğu kapsamında" karşılanır.

 

Önemli Açıklama: Bir gönderinin "taşıma sorumluluğu kapsamında"  olabilmesi için sipariş esnasında gönderi içeriğinin bildirilerek  "taşıma sorumluluğu kapsamında" taşınmasının talep edilmesi gerekmektedir.

 

Kırılacak, hasar görebilecek veya bozulacak  tarzda gönderilerin uygun şekilde müşteri tarafından paketlenmesi gerekmektedir, kuryeye uygun şekilde teslim edilmektedir. Sipariş esnasında bildirilmesi halinde  "taşıma sorumluluğu"  geçerli olacaktır.


whatsapp
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır.
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır. FNP