Moto Kurye Telefon
Gece Kurye

Gece Kurye: Sizlere mesai saatinden sonra da nöbetçi kuryelerimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Nöbetçi kuryelerimiz 24 saat boyunca sizlere hizmet vermek için hazır beklemektedir.

Gece Moto Kurye sizler için çok iyi fırsattır.Mesai saatleri dışında çok acil olan kuryenizi bizleri arayarak gerektiği yere ulaştıracaktır.

Acil bir şekilde gelişen kurye ihtiyaçlarınızı beklemek zorunda kalmadan sizden alıp güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Gece Kurye hizmetimiz ile gönderileriniz teslim edildikten sonra teslimat bilgileri mail yolu ile tarafınıza bildirilecektir.

Gönderileriniz 15-75 dakika içerisinde İstanbul içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir. Adresin uzaklığı, trafik durumu ve hava şartları, gönderi zamanında etkili faktörlerdir.

Acil olan gönderinizi saat kaç olursa olsun hemen biz arayarak işinizi hemen halledebilirsiniz.Moto kuryelerimiz acileyeti olan işi alarak hemen görevini yapar.Bizim için saat fark etmez 7/24 hizmetinizdeyiz.

İstanbul'un her iki kıtasınada hizmet veren moto kuryemiz sadece işine odaklı bir şekilde göderinizi alıcıya ulaştırır.Size en uygun olan seçeneği seçtiğiniz zaman moto kuryemiz sizlere daha hızlı yardımcı olur ve gönderinizi hemen söylediğiniz adrese doğru yola çıkar.

Gece Kurye hizmetimiz ile gönderileriniz teslim edildikten sonra teslimat bilgileri kısa mesaj aracılığı ile nöbetçi kuryemiz size ulaştıracaktır. Gönderileriniz genellikle 15 ile 75 dakika içerisinde İstanbul içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.


whatsapp
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır.
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır. FNP