Moto Kurye Telefon
Normal Kurye

Normal Kurye: Ortalama 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese toplamda 180 ile 240 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilir. Acil olmayan gönderileriniz için "Normal Kurye" den faydalanabilirsiniz.

Ekiplerimiz göndermek istediğiniz gönderiyi sizden alınıyor ve gün içerisinde istediğiniz adrese teslim ediliyor. Kuryeleriniz teslim edildikten sonra teslimat bilgileri mail yolu ile tarafınıza bildirilecektir.

Normal Kurye fazla acil olamayan teslimatlarda tercih edilen kuryedir.Çalışanlarımız adres konusunda sıkıntı yaşamadıkları için teslimatı verilen sürede gerçekleştirirler.

Normal Kurye

Normal Kurye olarak istenilen motorlu kuryelerimiz gönderilerinizi en kısa sürede istediğiniz adresten alarak göndermek istediğiniz adrese en yakın zamanda ve güvenilir bir şekilde teslim eder. Normal Kurye hizmetimiz hem güvenli hem kaliteli bir hizmettir.

 Normal kurye hizmetimizde eğer başka bir müşteri siparişi olursa aynı güzargah üzerindeki kurye alınır ve o da müşteriye teslim edilir.Bu alan da işinin en iyi olduğunu kanıtlayan moto kuryelerimiz İstanbul'un her semtini bilir.Evrak ve ya paketiniz zamanında ve doğru yere teslim edilir.

Hizmette sınır tanımayan moto kuryelerimiz size her zaman en iyi şekilde yardımcı olur.Size en uygun olan seçeneği seçtiğiniz zaman moto kuryemiz sizlere daha hızlı yardımcı olur ve gönderinizi hemen söylediğiniz adrese doğru yola çıkar.

Normal Kurye hizmetimizden yararlanarak gün içerisinde göndermeniz gereken önemli dosyalarınızı, evraklarınızı ve diğer tüm gönderilerinizi istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır.
Copyright 2015 Moto Kurye, MS Moto Kurye - Herhakkı saklıdır. FNP